AR/VR exhibition
20.6.

Už jste viděli nejmodernější hologramovou rozšířenou realitu nebo úplné novinky na poli VR/AR headsetů a aplikací? V rámci doporovodné výstavy si vše můžete vyzkoušet.

PresentiGo

We create exceptional presentations that will impress your clients. Presentations of the 21st century need more than a lot of boring slides. Business teams use our presentation platform because it makes their life easier and helps them be more successful.

Screenrental

SCREENRENTAL je dodavatelem nejnovějších prezentačních a projekčních technologií. Dodáme Vám komplexní řešení od návrhu, výroby obsahu, přes dodávku techniky až po vlastní realizaci. Mezi naše klíčové produkty patří nový holografický systém DeepFrame, 3D displej Dreamoc, projekce kterou můžete procházet - FogScreen, celá škála LED obrazovek a videoprojektorů velkých výkonů.

HTC

The most equipped professional headset HTC Vive Pro Eye in Czech Republic for the first time HTC, a pioneer company in mobile and VR technology, will present the newest headset HTC Vive Pro Eye featuring Eye Tracking technology at the Czech VR Fest. The visitors will have the opportunity to experience perfect image quality with FOVeated rendering technology which can also optimize PC performance. On the demo stand they will be also informed about other ways of using Eye Tracking. These include research of user behaviour, eye contact training with public or facilitating interaction with virtual worlds.

NUDZ

Výzkumníci z Národního ústavu duševního zdraví se věnují vývoji aplikací ve virtuální realitě s uplatněním v základním výzkumu paměti, tréninku kognitivních funkcí, psychoterapii či relaxaci. Na stánku budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si prototypy úloh z Virtuálního města - aplikace ke kognitivnímu tréninku pro seniory vyvíjené ve spolupráci s firmou 3dsense. Výzkumníci ze skupiny VR v neurovědách vám rovněž předvedou nástroj, který vyvíjí za účelem terapie u pacientů s obsedantně kompulzivní poruchou. V neposlední řadě si budete moci vyzkoušet virtuální aplikaci k nácviku relaxace a práce s dechem, která byla vytvořena ve spolupráci s firmou Xlab. Vývoj aplikací byl podpořen projekty TAČR TL01000309 a TJ01000010 a projekty OP VVV s označením Centrum transferu technologií NUDZ

Cleverlance - Virtual Medicine

Virtuální realita a rozšířená realita jsou velmi populárními pojmy. Tyto technologie ovšem znamenají také reálné možnosti uplatnění, od zábavního průmyslu a počítačových her po nejrůznější a nejmodernější obory lidské činnosti. Firmy využívající počítačem podporované projektování (CAD) nebo i společnosti zaměřené na rozvoj zaměstnanců, školení nebo spolupráci na dálku, začínají objevovat kouzlo nových umělých realit. VR a AR firmám umožní uskutečnit požadovaná školení bez odstávky výrobních linek, nebo uzavírání důležitých prostor a tak snížit celkové náklady na tuto aktiviu. Použitím technologie VR se zcela odstraňují geografické bariéry a týmy lidí často rozptýlených po celém světě mohou spolupracovat bez problémů v jediném virtuálním prostoru s možností okamžité zpětné vazby od každého z účastníků. Nástroje potřebné k uvedení tohoto způsobu školení a výcviku do provozu většina firem reálně má. Jediné, co tak schází ke změně je změna samotného myšlení lidí na rozhodujících pozicích a začít postupně technologii zavázet a začít šetřit a delat jednotlivá školení anebo péči o zákazníky efektivenjic.

Czech VR Agency

Ukázky různých AR/VR aplikací pro brýle i mobily / oblek pro trackování pohybu

Winsite

Jsme vývojářská společnost, pro e-commerce se snažíme přijít s novým rozměrem nakupování díky AR, 3D s využitím scanu reálnych produktu

Deloitte

Deloitte Czech Republic is one of the leading professional services firms providing audit, assurance, tax, legal, consulting and financial advisory services. The Czech branch serves many of the largest companies, public institutions and successful fast-growing businesses. The Technology practice focuses on comprehensive and highly technical advisory services in various technology and management areas. The services cover strategy development, evaluation of information systems and implementation and management of complex transformations. It also provides advisory services relating to cloud, implementing cloud services using integration into artificial intelligence technology.

Somium space

Somnium Space is an Open, Social and Persistent VR world where everyone can buy land, build or import objects and avatars, easily monetize their experiences and immerse themselves into completely alternative reality. Our ultimate long-term vision is to create a virtual environment which offers a rich addition to reality, packed with new and exciting possibilities. Built as a cross-platform world, Somnium Space allows people to experience one constantly expanding, seamless single instance shaped by players. Combined with an in-world economy, it provides a next step towards a true metaverse experience.

Festival partners

We would like to thank our partners.

Main media partner

Main partner

Organizer

Co-organizers

Auspices

Media partners